Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, blu e errët dhe gri

Numri i produktit: HPG-200518454.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

27 00

Përfshinë TVSH 18%

31,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

13 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme Erdem për meshkuj janë të përbëra nga 100% pambuk, duke ofruar komoditet dhe qëndrueshmëri. Ky paketim përmban tre copë në ngjyrat e zeza, gri dhe indigo, të cilat janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Madhësitë e disponueshme variojnë nga M deri në XXL, duke u siguruar që të përshtaten me trupa të ndryshëm. Modeli i të brendshmeve është i dizajnuar për të ofruar një ndjesi rehatie gjatë gjithë ditës.

Dimensionet e manekenit janë si më poshtë: Gjatësi: 188 cm, Gjoks: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm, dhe madhësia e produktit të veshur nga manekeni është M.

  • Përbërja: 100% pambuk
  • Ngjyrat në paket: e zezë, gri dhe indigo
  • Madhësitë: M deri në XXL
  • Rehati dhe përshtatje për përdorim të përditshëm
  • Paketimi përmban tre copë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër - hiri