Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, paketë me 3

Numri i produktit: HPG-200517976.9
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

25 00

Përfshinë TVSH 18%

29,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

14 %

Dorëzimi prej 25.04.2024 deri 26.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Erdem İç Giyim sjell një paketë me 3 të brendshme për meshkuj, të dizajnuara për komoditetin tuaj gjatë gjithë ditës. Materiali i përzgjedhur është i butë dhe lejon lëkurën tuaj të marrë frymë, duke ju mbajtur të freskët.

Disponueshme në madhësi të ndryshme si L, M, XL dhe XXL, për të përshtatur nevojat e çdo trupi. Ngjyrat e disponueshme janë të thjeshta dhe elegante: e zezë, e gri dhe e bardhë.

Produkti është i përshtatshëm për përdorim gjatë gjithë ditës dhe është krijuar duke menduar për shëndetin e lëkurës suaj.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi: L, M, XL, XXL
  • Ngjyra: E zezë, e gri, e bardhë
  • Gjinia: Mashkull
  • Dizajn që lejon lëkurën të marrë frymë
Detajet
Gjinia: Mashkull