Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, shumëngjyrëshe

Numri i produktit: HPG-200517975.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

23 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

12 %

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Marka Erdem İç Giyim sjell një paketë me tre të brendshme bokserë për meshkuj. Të gjitha madhësitë janë në dispozicion, duke përfshirë L, M, S, XL dhe XXL.

Të brendshmet janë të dizajnuara për të lejuar lëkurën tuaj të marrë frymë dhe janë të përshtatshme për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Ngjyrat janë shumë të larmishme dhe të gjallë, duke i dhënë një prekje moderne dhe tërheqëse pamjes suaj.

Materiali i përdorur është pambuk i këmbyer, i cili është i butë ndaj lëkurës dhe mbron shëndetin tuaj.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi: L, M, S, XL, XXL
  • Ngjyrë: Shumëngjyrëshe
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali: Pambuk i këmbyer
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Shumëngjyrëshe