Blej tani

status:

Maicë nënveshje për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200517867.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

53 60

Përfshinë TVSH 18%

67,00 €
Ju kurseni: 13,40 €

20 %

Dorëzimi prej 23.04.2024 deri 24.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë nënveshje për meshkuj nga Erdem İç Giyim, e përshtatshme për përdorim të përditshëm. Materiali është pambuk i kriposur i cili ofron komoditet dhe qëndrueshmëri. Ngjyra e bardhë e bën atë të përshtatshme për t'u kombinuar me çdo lloj veshjeje.

Produkti vjen në paketim prej 6 copësh, duke ju ofruar një zgjidhje praktike dhe ekonomike. Madhësitë e disponueshme përfshijnë 3XL, 4XL, L, M, S, XL dhe XXL, duke siguruar që çdo person të gjejë madhësinë e duhur për veten.

  • Pambuk i kriposur për maksimum komoditet
  • Ngjyra e bardhë, e lehtë për t'u kombinuar
  • Disponueshëm në madhësi të ndryshme
  • Paketim prej 6 copësh
  • I përshtatshëm për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë