Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200517864.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

36 00

Përfshinë TVSH 18%

41,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

12 %

Dorëzimi prej 25.04.2024 deri 26.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra 100% nga pambuku i këmbyer, që ofron komoditet të lartë gjatë përdorimit. Ky paketim përmban gjashtë copë të brendshme në ngjyrë të bardhë, të cilat janë ideale për përdorim të përditshëm.

Produkti vjen në madhësi të ndryshme që përfshijnë S, M, L, XL, 2XL, 3XL dhe 4XL, duke u siguruar që çdo person të gjejë madhësinë e duhur për veten. Ju lutemi referojuni tabelës së madhësive të përmendura në përshkrim për zgjedhjen e saktë.

  • Materiali: 100% pambuk i këmbyer
  • Ngjyrë: E bardhë
  • Madhësitë e disponueshme: 4XL, L, M, S, XL, XXL, XXXL
  • Paketimi: Gjashtë copë në një paket
  • Rehati dhe përshtatje për përdorim të gjatë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë