Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, pako me 6 copë

Numri i produktit: HPG-200517850.16
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

26 00

Përfshinë TVSH 18%

30,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

13 %

Dorëzimi prej 23.04.2024 deri 24.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet e femrave Erdem janë të bëra nga 100% pambuk për komoditetin tuaj. Paketa përmban 6 copë të brendshme me ngjyra të ndryshme si të zeza, të bardha dhe ngjyrë lëkure.

Produkti është i disponueshëm në madhësi të ndryshme që përfshijnë S, M, L, XL, XXL dhe XXXL për të përshtatur nevojat e secilës femër.

Çdo pako dërgohet me paketim diskret për të siguruar privatësinë e klienteve tanë. Të brendshmet janë të dizajnuara për të ofruar qëndrueshmëri dhe rehati gjatë gjithë ditës.

  • Bërë nga 100% pambuk
  • Paketim diskret
  • Disponueshëm në madhësi të ndryshme
  • Pako me 6 copë
  • Ngjyra: të zeza, të bardha dhe ngjyrë lëkure
Detajet
Gjinia: Femër