Blej tani

status:

Maiçe me brez të hollë Erdem për femra

Numri i produktit: HPG-200517847.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

28 00

Përfshinë TVSH 18%

35,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

20 %

Dorëzimi prej 20.04.2024 deri 22.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maiçe Erdem për femra vjen në paketim prej 3 copësh, të cilat janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm. Materiali është kombinim i pambukut dhe elastanit, duke ofruar rehati dhe përshtatje të mirë me trupin.

Produkti është i disponueshëm në ngjyrat klasike si e zezë, e bardhë dhe ngjyrë lëkure, të cilat janë të lehta për t'u kombinuar me veshje të ndryshme. Madhësitë variojnë nga S deri në XXL, duke u siguruar që çdo grua të gjejë madhësinë e duhur për veten.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi: L, M, S, XL, XXL
  • Ngjyra: E zezë, Lëkurë, E bardhë
  • Gjinia: Femra
  • Materiali: 92% pambuk, 8% elastan
Detajet
Gjinia: Femër