Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200517702.5
Disponueshmëria

8

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

24 00

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

14 %

Dorëzimi prej 22.04.2024 deri 23.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pambuku i këmbëlyer, i cili lejon lëkurën të marrë frymë lehtësisht. Përdoret rrjetë peshqir i dyfishtë për higjienë shtesë. Dizajnuar posaçërisht për ata që preferojnë cilësi të lartë. Gjithashtu ofrojmë produkte për madhësi të mëdha.

  • Përmbajtja e materialit: 100% Pambuk.
  • Lloji i materialit: Jersey i thjeshtë.
  • Madhësitë e disponueshme: 2XL, 3XL, 4XL, L, M, S, XL.
  • Ngjyra: Të zeza dhe të bardha.
  • Produkti do të dërgohet në një paketë prej 3 copësh.
Detajet
Gjinia: Mashkull