Blej tani

status:

Maicë nën rroba për femra Erdem, e zezë

Numri i produktit: HPG-200517700.2
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

32 00

Përfshinë TVSH 18%

36,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

11 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica nën rroba Erdem Ten Cotton 2153 është e përshtatshme për çdo femër që kërkon rehati dhe stil. Me teknikën e thurjes Double Rib, kjo maicë përqafon trupin në mënyrë perfekte dhe ofron një pamje të bukur nën veshjet tuaja.

Përmbajtja e pëlhurës është 100% pambuk, që garanton një ndjesi të butë dhe komode gjatë gjithë ditës. Lloji i pëlhurës është Rib, i cili është i njohur për elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e tij.

  • Materiali: 100% Pambuk
  • Lloji i pëlhurës: Rib
  • Ngjyra: E zezë
  • Madhësitë e disponueshme: 2XL, 3XL, L, M, S, XL
  • Stil i përshtatshëm dhe modern
Detajet
Gjinia: Femër