Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200517699.14
Disponueshmëria

8

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

36 00

Përfshinë TVSH 18%

41,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

12 %

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj Erdem janë të bëra nga një pëlhurë me përzierje pambuku dhe elastan, të cilat përshtaten me trupin tuaj. Ata ofrojnë rehati të përditshme falë elastikut të butë dhe të rehatshëm në bel. Të brendshmet janë tani edhe më të gjata për mbulim dhe mbështetje shtesë.

  • Përbërja e pëlhurës: 92% Pambuk, 8% Elastan.
  • Lloji i pëlhurës: Lycra Jersey.
  • Rehati gjatë gjithë ditës me elastik të butë në bel.
  • Ngjyra: të bardha.
  • Produkti do të dërgohet në një paketim prej 3 copësh.
Detajet
Gjinia: Mashkull