Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200517680.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pambuku i këmbëlyer dhe ofrojnë një ndjesi komode dhe të butë gjatë gjithë ditës. Ata janë në ngjyrë të zezë dhe janë të disponueshëm në madhësi M dhe XXXL.

Këto të brendshme janë të dizajnuara për të përshtatur nevojat e përditshme dhe janë të përshtatshme për përdorim të gjatë. Përbërja e tyre 100% pambuk siguron qëndrueshmëri dhe lehtësi në larje.

Materiali i përdorur është single jersey, i cili është i njohur për elasticitetin dhe komoditetin që ofron. Madhësitë e disponueshme variojnë nga 45 (S) deri në 60 (4XL), duke u siguruar që të përshtaten me trupa të ndryshëm.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi: M, XXXL
  • Ngjyrë: E zezë (Vetëm ngjyrë e bardhë është në dispozicion)
  • Përbërja e materialit: 100% Pambuk
  • Lloji i materialit: Single jersey
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë