Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200517668.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

14 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga marka Erdem İç Giyim janë të bëra nga pambuku i këmbëlyer dhe ofrojnë një ndjesi rehati dhe qëndrueshmëri gjatë gjithë ditës.

Produkti vjen në madhësi L dhe XXL, me një dizajn O-qafë që siguron një përshtatje të përsosur. Përbërja e pambukut siguron një ndjesi të butë dhe është ideale për përdorim të përditshëm.

Modeli i të brendshmeve është i thjeshtë dhe klasik, i përshtatshëm për të gjithë meshkujt që kërkojnë komoditet dhe stil në një produkt.

  • Ngjyra: E zezë
  • Madhësi të disponueshme: L dhe XXL
  • Materiali: Pambuk i këmbëlyer
  • Lloji i pëlhurës: Single jersey
  • Rehati dhe stil për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë