Blej tani

status:

Korse të ulëta Erdem për femra, e zezë

Numri i produktit: HPG-200517662.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

7 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Korse e ulët Erdem, e disponueshme në ngjyra të zeza, të bardha dhe ten. Gama e madhësive nga S deri në XL.

Përmbajtja e materialit është 70% Poliamid dhe 30% Elastan.

Lloji i materialit: poliamid.

PRODUKTI ËSHTË NJË MADHËSI MË E NGUSHTË, PRANDAJ REKOMANDOHET TË BLINI NJË MADHËSI MË TË MADHE.

Ky produkt është pa tela dhe pa mbyllëse.

  • Lartësia e manekinit: 177 cm
  • Gjoksi: 87 cm
  • Beli: 65 cm
  • Ijet: 95 cm
  • Madhësia e produktit: M
Detajet
Ngjyra: E zezë