Blej tani

status:

Pantallona sportive Weweus për femra

Numri i produktit: HPG-200517634.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Ngjyra
Madhësia

27 00

Përfshinë TVSH 18%

30,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

10 %

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pantallonat sportive të markës Weweus janë të përshtatshme për t'u veshur si në shtëpi ashtu edhe jashtë. Ato janë të rehatshme dhe kanë një pjesë të elastikëzuar në fund të këmbës.

Disponohen në madhësi nga S deri në XXL. Përmbajtja e materialit është 76% pambuk, 20% poliester dhe 4% elastan. Lloji i materialit është me dy fije.

Dimensionet e manekenit janë si më poshtë: Gjatësia: 177 cm, Gjoksi: 87 cm, Beli: 65 cm, Ijët: 95 cm, Madhësia e produktit: S.

  • Model i rehatshëm me elastik në fund të këmbës
  • Ka dy xhepa anësorë
  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Përmbajtja e materialit: 76% pambuk, 20% poliester, 4% elastan
  • Lloji i materialit: 2 fije
Detajet
Gjinia: Femër