Blej tani

status:

Majë e brendshme Erdem me brez të trashë, pa asnjë qepje

Numri i produktit: HPG-200517498.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

9 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maja e brendshme Erdem është e disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe ngjyrë lëkure. Madhësitë variojnë nga S deri në XL.

Përmbajtja e materialit është 70% Poliamid dhe 30% Elastan, duke ofruar një ndjesi të rehatshme dhe përshtatje të shkëlqyer.

Lloji i materialit është poliamid, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e tij.

  • Rekomandohet të blini një madhësi më të madhe pasi produkti ka tendencë të jetë më i ngushtë.
  • Ngjyrat e disponueshme: e zezë, e bardhë dhe ngjyrë lëkure.
  • Madhësitë e disponueshme: S, M, L, XL.
  • Përbërja: 70% Poliamid, 30% Elastan.
  • Pa qepje për maksimum komoditet.