Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200517497.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

30 00

Përfshinë TVSH 18%

34,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

12 %

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga 100% pambuk dhe janë të përshtatshme për të ofruar komoditet gjatë gjithë ditës. Përdorimi i teknikës së thurjes me dy shtresa ribana siguron një përshtatje perfekte në trup.

Ky produkt është i dizajnuar për të mos irrituar lëkurën, falë elastikëve të rehatshëm në këmbë dhe bel. Erdem ofron një paketë me tre të brendshme të bardha në stilin slip.

  • Madhësia varion nga M deri në XXL.
  • Përmbajtja e materialit: 100% Pambuk.
  • Lloji i materialit: Ribana.
  • Dimensionet e manekinit: Gjatësia: 188 - Gjoksi: 99 - Beli: 80 - Ijet: 98 - Madhësia e produktit: M.
  • Komoditet gjatë gjithë ditës.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë