Blej tani

status:

Të brendshme për femra Erdem, ngjyrë vison

Numri i produktit: HPG-200517487.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

8 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 27.04.2024 deri 29.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet e larta nga Erdem Underwear janë të dizajnuara për t'ju ofruar komoditet dhe stil. Ato janë të përshtatshme për madhësitë nga S deri në XXL, duke u siguruar që çdo femër të gjejë përmasën e duhur për veten.

Me një përmbajtje të pëlhurës prej 23% pambuku, 70% poliamide dhe 7% likra, këto të brendshme janë të buta, elastike dhe të rehatshme për të mbajtur gjatë gjithë ditës. Ngjyrat e disponueshme janë të zeza, vison dhe lëkurë, të cilat janë të lehta për t'u kombinuar me çdo veshje.

Modeli i të brendshmeve është me prerje me lazer që nuk shënon, duke ju ofruar një pamje të qetë dhe të pastër nën çdo lloj veshjeje. Madhësia e modelit në foto është M, dhe përmasat e saj janë: Gjatësi: 177 - Gjoks: 87 - Bel: 65 - Ijë: 95.

  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Përbërje: 23% pambuk, 70% poliamide, 7% likra
  • Ngjyrat: e zezë, vison, lëkurë
  • Prerje me lazer që nuk shënon
  • Modeli ka madhësi M