Blej tani

status:

Atlete për femra Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200517469.19
Disponueshmëria

9

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

36 00

Përfshinë TVSH 18%

45,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete të bardha për femra nga Erdem İç Giyim, të përshtatshme për madhësi të mëdha. Teknika e pëlhurës së dyfishtë me vija siguron një përshtatje të përkryer me trupin dhe ofron një pamje elegante nën rrobat tuaja.

Përmbajtja e pëlhurës; 100% Pambuk. Lloji i Pëlhurës; me vija.

  • Madhësi të disponueshme: 2XL, 3XL, 4XL, 5XL, L, M, S, XL
  • Ngjyra të disponueshme: e zezë, ngjyrë lëkure, e bardhë
  • Perfekte për të ofruar komoditet dhe stil
  • Përshtatje e shkëlqyer falë teknikës së pëlhurës me vija
  • Materiali i pambukut siguron ndjesi të butë dhe rehati gjatë gjithë ditës
Detajet
Gjinia: Femër