Blej tani

status:

Numri i produktit: HPG-200517468.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

30 00

Përfshinë TVSH 18%

34,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

12 %

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete Erdem për femra, të cilat përshtaten në trup si një lëkurë e dytë falë teksturës së tyre superiore pambuku. Atletet janë të holla dhe me një pëlhurë cilësore që thahet shpejt.

  • Përmbajtja e pëlhurës; 92% Pambuk 8% Elastan.
  • Lloji i pëlhurës; Xhersi Lycra.
  • Ngjyrat; e zezë, lëkurë, e bardhë.
  • Masat e disponueshme; L, M, S, XL.
  • Dimensionet e manekenit; Gjatësia: 177 - Gjoksi: 87 - Beli: 65 - Ijet: 95 - Madhësia e produktit: M.
Detajet
Gjinia: Femër