Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200517465.3
Disponueshmëria

9

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

41 00

Përfshinë TVSH 18%

47,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

13 %

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme Erdem për meshkuj, të dizajnuara për rehati të jashtëzakonshme gjatë veshjes. Kombinimi i pëlhurës së butë natyrale me pambuk ju ofron një teksturë të lehtë dhe të këndshme.

  • Madhësia varion nga S deri në XXL.
  • Përmbajtja e pëlhurës; 50% Modal 50% Pambuk.
  • Lloji i pëlhurës; Modal.
  • Produkti do të dërgohet në 3 copë.
  • Dimensionet e manekinit; Gjatësia: 188 - Gjoksi: 99 - Beli: 80 - Ijet: 98 - Madhësia e produktit: M.
Detajet
Gjinia: Mashkull