Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, bardh, zi

Numri i produktit: HPG-200517461.10
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

42 00

Përfshinë TVSH 18%

48,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

13 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga marka Erdem, të cilat ofrojnë komoditet gjatë gjithë ditës falë pëlhurës së cilësisë së lartë dhe qepjes së detajuar. Vijnë në paketim prej 3 copësh.

  • Masat e disponueshme nga M deri në 4XL.
  • Përmbajtja e pëlhurës; 100% Pambuk.
  • Lloji i pëlhurës; Single jersey.
  • Teknika e thurjes parandalon ngjitjen në trup.
  • Madhësi të mëdha të trupit për përshtatje më të mirë.

Dimensionet e manekinit janë si më poshtë: Gjatësi: 188 - Gjoks: 99 - Bel: 80 - Ijë: 98 - Madhësia e produktit: M

Detajet
Gjinia: Mashkull