Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200517459.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

35 00

Përfshinë TVSH 18%

40,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

13 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica të brendshme Erdem për meshkuj janë të bëra nga 100% pambuk i këmbyer, që ofron një ndjesi komoditeti dhe lehtësie gjatë gjithë ditës. Me prerjen e gjerë, ato nuk ngjiten në trup dhe janë të përshtatshme për përdorim nga persona me peshë të madhe.

Maicat vijnë në një paketim prej 3 copësh dhe janë të disponueshme në madhësi nga S deri në 4XL. Ato janë të lehta dhe thahen shpejt, duke ju mbajtur të freskët për më gjatë.

Materiali i përdorur është 100% pambuk i këmbyer, i cili është i njohur për cilësinë e tij të lartë dhe rezistencën ndaj konsumit. Këto të brendshme janë zgjedhja ideale për përdorim të përditshëm.

  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL
  • Ngjyra: Të bardha
  • Materiali: 100% Pambuk i këmbyer
  • Paketimi: 3 copë
  • Modeli i gjerë për komoditet maksimal
Detajet
Gjinia: Mashkull