Blej tani

status:

Maicë për meshkuj Erdem, e zezë

Numri i produktit: HPG-200517458.2
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

46 40

Përfshinë TVSH 18%

58,00 €
Ju kurseni: 11,60 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë nga Erdem Underwear, e përshtatshme për meshkuj. Modeli me prerje të gjerë nuk ngushton trupin dhe ofron rehati gjatë gjithë ditës. Pëlhura është e lehtë dhe thahet shpejt, duke garantuar cilësi të lartë.

Përmbajtja e pëlhurës: 100% pambuk. Ky produkt ofrohet në paketë prej 3 copësh dhe ka madhësi që përshtaten edhe për persona me peshë të lartë.

  • Madhësi nga S deri në 4XL
  • Pëlhura: 100% Pambuk
  • Lloji i pëlhurës: Single jersey
  • Dimensionet e manekinit: Gjatësi: 188 - Gjoks: 99 - Bel: 80 - Ijë: 98
  • Madhësia e produktit në foto: M
Detajet
Gjinia: Mashkull