Blej tani

status:

Trenerka për femra Erdem, gri

Numri i produktit: HPG-200517334.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

47 00

Përfshinë TVSH 18%

56,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

16 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Trenerka e markës Erdem është një model i rehatshëm që mund të vishet si në shtëpi ashtu edhe jashtë. Përbërja e materialit është 100% Poliviskon, duke ofruar një ndjesi të butë dhe komode.

Trenerka ka dy xhepa anësorë në pantallonat sportive, të cilat janë praktike për mbajtjen e sendeve të vogla. Produkti mund të vishet në të katër stinët e vitit.

Ngjyra e disponueshme për këtë trenerkë janë gri dhe e zezë, dhe vjen në madhësi të ndryshme si L, M, XL dhe XXL për t'u përshtatur me nevojat e ndryshme.

  • Materiali: 100% Poliviskon
  • Lloji i materialit: Interlok i çeliktë
  • Ngjyra: Gri dhe e zezë
  • Madhësitë e disponueshme: L, M, XL, XXL
  • Modeli ka dy xhepa anësorë
Detajet
Gjinia: Femër