Blej tani

status:

Komplet të brendshme për femra Erdem, të kuqe

Numri i produktit: HPG-200508298.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

27 00

Përfshinë TVSH 18%

31,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

13 %

Dorëzimi prej 27.04.2024 deri 29.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kompleti i të brendshmeve për femra nga Erdem është një zgjedhje e përsosur për kombinimin e rehatshëm dhe stilin modern. Ky set përfshin një bralet dhe një palë të brendshme që janë të krijuara për t'ju dhënë një ndjesi të lehtë dhe të qetë gjatë gjithë ditës.

Seti është i dizajnuar me ngjyrë të kuqe të ndezur, e cila shton një prekje të guximshme në gardërobën tuaj. Përmasat e manekenit janë: Gjatësia: 177 cm, Gjoks: 87 cm, Bel: 65 cm, Ijë: 95 cm, ndërsa madhësia e produktit është M.

Materiali i përdorur për pjesën e sipërme është 100% poliamid, ndërsa për pjesën e poshtme është 65% poliamid. Ky set do të dërgohet si një kombinim, duke përfshirë të dyja pjesët, brekët dhe sutjenin.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësia e trupit: 80, 85, 90
  • Ngjyra: E kuqe
  • Gjinia: Femër
  • Seti përfshin bralet dhe të brendshme
Detajet
Ngjyra: E kuqe