Blej tani

status:

Komplet të brendshme për femra Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200508297.2
Disponueshmëria

6

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

27 00

Përfshinë TVSH 18%

31,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

13 %

Dorëzimi prej 27.04.2024 deri 29.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kompleti i të brendshmeve Erdem për femra përfshin një bralet dhe një palë të brendshme. Ky set është i përshtatshëm për madhësitë e trupit nga 75 deri në 90, duke ofruar një ndjesi rehati dhe stil të lartë. Materiali i përdorur për pjesën e sipërme është 100% Poliamid, ndërsa për pjesën e poshtme është 65% Poliamid, që garanton një ndjesi të butë dhe komoditet gjatë gjithë ditës.

Produkti do të dërgohet si një set, që përfshin të dyja pjesët, brekët dhe sutjenën. Përmasat e manekenit janë; Gjatësi: 177 - Gjoks: 87 - Bel: 65 - Ijë: 95, dhe madhësia e produktit është M.

  • Set i të brendshmeve për femra nga Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme: 75, 80, 85
  • Ngjyra: e zezë
  • Përbërja e materialit: 100% Poliamid (sipër) dhe 65% Poliamid (poshtë)
  • Shitje si set, përfshin brekët dhe sutjenën
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E zezë