Blej tani

status:

Maicë termike për vajza Erdem, me mëngë të gjata

Numri i produktit: HPG-200508283.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

13 00

Përfshinë TVSH 18%

18,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

28 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë termike për vajza nga Erdem İç Giyim, e përshtatshme për moshat 3-12 vjeç. Ngjyrat në dispozicion janë të zeza dhe të bardha.

Përbërja e materialit është 48% pambuk, 48% poliamid dhe 4% elastan, që ofron një ndjesi të rehatshme dhe elastike.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i cili siguron ngrohtësi dhe komoditet gjatë ditëve të ftohta.

  • Mosha: 3-12 vjeç
  • Ngjyra: E zezë dhe e bardhë
  • Gjinia: Vajza
  • Materiali: Pambuk, poliamid, elastan
  • Tipi: Termike me mëngë të gjata
Detajet
Gjinia: Vajzë