Blej tani

status:

Të brendshme termike për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200508280.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

23 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

12 %

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme termike me mëngë të gjata nga marka Erdem İç Giyim.

Disponueshme në ngjyrat e zeza dhe krem. Madhësitë variojnë nga S deri në XXL.

Përmbajtja e materialit është 48% viskozë, 48% poliester dhe 4% elastan. Lloji i materialit është viskozë Lycra.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme: L, M, S, XL, XXL
  • Ngjyra: E zezë
  • Gjinia: Mashkull
  • Materiali: 48% Viskoze, 48% Poliester, 4% Elastan
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë