Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200461237.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Gjinia
Ngjyra
Madhësia

7 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet Erdem janë të dizajnuara për t'ju ofruar komoditet dhe stil. Ato janë të disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe ten.

Masat variojnë nga S deri në XL, duke ju mundësuar të gjeni përshtatjen e duhur për trupin tuaj.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke siguruar një ndjesi të butë dhe të qëndrueshme gjatë gjithë ditës.

  • Ngjyra: E zezë
  • Madhësia: M
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Përmbajtja e materialit: 92% Pambuk, 8% Elastan
  • Disponueshme në ngjyra të ndryshme
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E zezë
Madhësia: M