Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, blu marin

Numri i produktit: HPG-200333297.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 40

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga Erdem, modeli i gjatë i boksierëve të bambusit. Këto të brendshme janë të përshtatshme për madhësitë M deri në XXL dhe ofrojnë një kombinim të rehatshëm dhe cilësisë së lartë.

Materiali i bërë nga 95% bambu dhe 5% elastan siguron një ndjesi të butë dhe të qëndrueshme, ndërsa ngjyra blu marin është e lehtë për t'u kombinuar me veshje të tjera.

Dimensionet e modelit janë; Gjatësi: 188 cm, Gjoks: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm. Madhësia e produktit në foto është M.

  • Material i butë dhe i qëndrueshëm
  • 95% bambu, 5% elastan
  • Ngjyra blu marin
  • Madhësi nga M deri në XXL
  • Modeli i gjatë i boksierëve
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër e errët