Blej tani

status:

Të brendshme për djem Erdem, me elastik

Numri i produktit: HPG-200332049.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

23 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

12 %

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për djem nga marka Erdem janë të përbëra nga tre copë me ngjyra të ndryshme në paketim. Opsionet e ngjyrave janë gri melange-zezë-bardhë dhe gri tymi-blu marinë.

Materiali i përdorur në prodhimin e këtyre të brendshmeve është 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar një ndjesi rehati dhe elastikiteti gjatë gjithë ditës.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron. Madhësitë e disponueshme variojnë nga 6 deri në 14 vjeç.

  • Set i tre copëve të të brendshmeve për djem
  • Material: 92% pambuk, 8% elastan
  • Ngjyra të ndryshme në paketim
  • Materiali Lycra Single Jersey për komoditet
  • Madhësi të disponueshme për moshat 6-14 vjeç
Detajet
Gjinia: Djalë
Ngjyra: Shumëngjyrëshe