Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, ngjyrë indigo

Numri i produktit: HPG-200331739.7
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga Erdem İç Giyim, të bëra nga pambuku i këmbyer për komoditet maksimal.

Disponueshëm në ngjyrat e zeza, të bardha, gri, të tymosura, të kuqe të errëta, bezhë, kafe, blu dhe blu të errët.

Madhësitë variojnë nga S deri në XXL për t'u përshtatur me nevojat e ndryshme.

  • Madhësi të disponueshme: 3XL, 4XL, L, M, S, XL, XXL
  • Ngjyrë: Indigo
  • Gjinia: Mashkull
  • Përmbajtja e materialit: 100% Pambuk
  • Lloji i materialit: single jersey
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër e errët