Blej tani

status:

Bokserë për meshkuj Erdem, ngjyrë vishnje

Numri i produktit: HPG-200327336.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 40

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Bokserë për meshkuj nga Erdem İç Giyim, të bëra nga bambu për komoditet maksimal. Ngjyrë vishnje dhe në madhësi nga M deri në XXL.

Materiali përbëhet nga 95% bambu dhe 5% elastan, duke ofruar një kombinim të përsosur të cilësisë dhe komoditetit. Modeli i boksereve është i dizajnuar për të përshtatur trupin dhe për të siguruar një ndjesi të lehtë dhe të butë gjatë tërë ditës.

Dimensionet e modelit janë: Gjatësi: 188 cm, Gjoks: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm. Madhësia e produktit në foto është M.

  • Material: 95% bambu, 5% elastan
  • Ngjyrë: Vishnje
  • Madhësi të disponueshme: M, L, XL, XXL
  • Modeli ofron komoditet dhe përshtatje të shkëlqyer
  • I përshtatshëm për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Vjollcë e errët