Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200325125.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

15 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të dizajnuara për rehati dhe stil. Atë vijnë në ngjyrë të zezë dhe janë të disponueshme në madhësi të ndryshme nga S deri në XXL.

Këto të brendshme janë të bëra nga një përzierje e pëlhurës prej 50% pambuku dhe 50% modal, duke ofruar një ndjesi të butë dhe komode gjatë gjithë ditës. Stili me qafë V dhe pa mëngë është ideal për përdorim të përditshëm.

  • Ngjyra: e zezë
  • Madhësitë: S, M, L, XL, XXL
  • Përmbajtja e pëlhurës: 50% pambuk, 50% modal
  • Lloji i pëlhurës: modal
  • Stil qafe V dhe pa mëngë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë