Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, të zeza dhe të bardha

Numri i produktit: HPG-200323088.8
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

7 40

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet femra nga Erdem İç Giyim janë të disponueshme në ngjyrat e zeza dhe të bardha.

Mund të zgjidhni nga madhësitë S deri në XXL për përshtatje të përkryer.

Materiali është 100% pambuk, që ofron komoditet dhe qëndrueshmëri.

  • Ngjyra: e zezë dhe e bardhë
  • Madhësitë: S, M, L, XL, XXL
  • Materiali: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: Të brendshme
  • Marka: Erdem İç Giyim
Detajet
Gjinia: Femër