Blej tani

status:

Sutjena për femra Erdem, e bardhë

Numri i produktit: HPG-200322741.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

16 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Sutjena e markës Erdem është e prodhuar nga pambuku i përzier me elastan për rehati maksimale.

Disponohet në ngjyrë të bardhë dhe në madhësi të ndryshme që variojnë nga 75 deri në 100.

Produkti është pa tela dhe ka dy kapëse për mbyllje, duke ofruar mbështetje dhe komoditet.

  • Materiali: 92% Pambuk, 8% Elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Pa tela për komoditet të shtuar
  • Mbyllje me dy kapëse
  • Vetëm në ngjyrë të bardhë
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë