Blej tani

status:

Të brendshme për vajza Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200322445.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

5 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për vajza nga Erdem İç Giyim janë të përshtatshme për moshat 3 deri në 12 vjet. Ato janë të disponueshme në ngjyrë të bardhë dhe ofrojnë një gamë të gjerë madhësish për të përmbushur nevojat e ndryshme të rritjes.

Me një përbërje prej 100% pambuku, këto të brendshme janë të buta dhe rehatshme për përdorim të përditshëm. Lloji i materialit është shirit, i cili siguron një ndjesi të lehtë dhe komode për vajzat tuaja.

Produkti vjen me opsione të ndryshme të printimit, duke i bërë ato tërheqëse dhe të dëshirueshme për fëmijët. Përmbajtja e pambukut garanton që lëkura të marrë frymë, duke i mbajtur fëmijët të freskët gjatë gjithë ditës.

  • Madhësi për moshat 3-12 vjet
  • Ngjyrë e bardhë
  • Përbërje: 100% pambuk
  • Materiali: Shirit
  • Opsione të ndryshme printimi
Detajet
Gjinia: Vajzë
Ngjyra: E bardhë