Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, ngjyrë vishnje

Numri i produktit: HPG-200320829.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Gjinia
Ngjyra
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme Erdem të bëra nga pambuku i këmbyer me printime. Ngjyrë vishnje dhe në madhësi të ndryshme për përshtatje të përkryer.

Materiali është 100% pambuk për maksimum komoditet dhe qëndrueshmëri. Stili i këtyre të brendshmeve është single jersey, i cili ofron një ndjesi të butë dhe rehati gjatë gjithë ditës.

  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Materiali: 100% pambuk
  • Tipi i materialit: single jersey
  • Ngjyrë: vishnje
  • Marka: Erdem İç Giyim
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Vjollcë e errët