Blej tani

status:

Këmishë brenda për femra Erdem, e bardhë

Numri i produktit: HPG-200318071.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 30

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Këmishë brenda nga marka Erdem, e dedikuar për femra. Ngjyra e disponueshme është e bardhë dhe vjen në madhësi nga 50 deri në 56.

Materiali i këmishës është 100% pambuk, i cili ofron rehati dhe butësi gjatë përdorimit.

Lloji i materialit është i rrudhur, i njohur si ribana, që siguron një përshtatje të mirë në trup.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme: 50, 52, 54, 56
  • Ngjyra: E bardhë
  • Për femra
  • Materiali: 100% pambuk
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë