Blej tani

status:

Të brendshme për vajza Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200315643.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

5 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për vajza nga marka Erdem janë të përshtatshme për moshat 3 deri në 12 vjeç.

Produkti është i disponueshëm vetëm në ngjyrë të bardhë dhe është i bërë nga 100% pambuk për komoditet maksimal.

Lloji i pëlhurës është ribon, i cili ofron një ndjesi të butë dhe rehati gjatë gjithë ditës.

  • Made of 100% cotton
  • Available in white color
  • Sizes range from 3 to 12 years
  • Comfortable ribbon fabric type
  • Designed for girls
Detajet
Gjinia: Vajzë
Ngjyra: E bardhë