Blej tani

status:

Pizhame për djem Erdem, me ngjyra

Numri i produktit: HPG-200313930.1
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 20

Përfshinë TVSH 18%

12,80 €
Ju kurseni: 2,60 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pizhame për fëmijë nga marka Erdem İç Giyim, e përshtatshme për djem. Ky set pizhamash është i përbërë nga pjesa e sipërme dhe e poshtme, të dyja të bëra nga 100% pambuk i butë dhe i rehatshëm për lëkurën e fëmijës.

Seti është në madhësi S, i përshtatshëm për djem 11 vjeçarë. Pizhamet kanë dizajn me ngjyra të ndezura që janë tërheqëse për fëmijët.

Materiali pambuk i kombuar siguron një gjumë të qetë dhe të rehatshëm gjatë gjithë natës.

  • 100% pambuk i kombuar
  • Madhësi për djem 11 vjeçarë
  • Dizajn me ngjyra
  • Set pizhamash për djem
  • Marka Erdem İç Giyim
Detajet
Gjinia: Djalë
Ngjyra: Shumëngjyrëshe