Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200309229.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 27.04.2024 deri 29.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Brenda të brendshme për meshkuj nga Erdem İç Giyim janë të dizajnuara për rehati maksimale. Ato janë të bëra nga pëlhura me përmbajtje prej 92% pambuku dhe 8% elastane, duke ofruar një ndjesi të butë dhe një përshtatje fleksibël.

Ngjyra e tyre e zezë dhe dizajni klasik i bëjnë ato një zgjedhje të shkëlqyer për përdorim të përditshëm. Madhësitë e disponueshme variojnë nga M deri në XXL, duke u përshtatur me nevojat e shumë klientëve.

Manekini ka përmasat: Gjatësi: 188 - Gjoks: 99 - Bel: 80 - Ijë: 98, dhe vesh madhësinë M, që tregon se si mund të shfaqen të brendshmet në trupin tuaj.

  • Përbërje: 92% Pambuk, 8% Elastane
  • Lloji i pëlhurës: Lycra Single Jersey
  • Ngjyra: E zezë
  • Madhësi të disponueshme: M, L, XL, XXL
  • Rehati dhe përshtatje fleksibël
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë