Blej tani

status:

Maicë e brendshme për femra Erdem

Numri i produktit: HPG-200308210.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra

11 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë e brendshme Erdem Opera me madhësi nga S deri në XXL.

Përmbajtja e materialit: 100% Pambuk


  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësia e trupit: 3XL
  • Ngjyra: E bardhë
  • Gjinia: Femra
  • Stil komforti dhe klasik
Detajet
Gjinia: Femër
Madhësia: XXXL