Blej tani

status:

Numri i produktit: HPG-200306813.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

22 40

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 5,60 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për djem nga Erdem janë të përbëra nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar një kombinim të rehatshëm dhe elastik.

Seti përmban tre copë të brendshme në ngjyra të ndryshme, të cilat përfshijnë gri, të zezë, të bardhë dhe blu të errët.

Materiali lycra single jersey është i butë dhe i përshtatshëm për lëkurën e fëmijëve, duke u siguruar atyre liri lëvizjeje gjatë gjithë ditës.

  • Përbërje: 92% pambuk, 8% elastan
  • Ngjyrat: Gri, të zezë, të bardhë, blu të errët
  • Madhësitë: 6-14 vjeç
  • Tipi i materialit: Lycra single jersey
  • Rehati dhe elastikitet për lëvizje të lirë
Detajet
Gjinia: Djalë
Ngjyra: Shumëngjyrëshe