Blej tani

status:

Maicë Erdem për meshkuj, e zezë

Numri i produktit: HPG-200306349.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

16 30

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë Erdem e bërë nga pambuku i këmbyer me qafë amerikane.

Disponueshme vetëm në ngjyrë të zezë.

Gama e madhësive nga M deri në 3XL.

  • Përmbajtja e materialit: 100% pambuk.
  • Lloji i materialit: single jersey.
  • Rehati dhe stil për çdo ditë.
  • Qafë amerikane për pamje moderne.
  • I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë