Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200303714.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të krijuara për rehati dhe stil. Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar një ndjesi të butë dhe elastike në të njëjtën kohë.

Disponohen në ngjyrat klasike si e zezë, e bardhë dhe gri, dhe në madhësi që variojnë nga M deri në XXL, këto të brendshme përshtaten për çdo trup.

Falë tipit të materialit, Lycra Single Jersey, ato ofrojnë një përshtatje të përkryer dhe mbështetje gjatë gjithë ditës.

  • Materiali: 92% pambuk, 8% elastan
  • Ngjyrat: E zezë, e bardhë, gri
  • Madhësitë: M, L, XL, XXL
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Rehati dhe përshtatje ideale
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë