Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200300639.3
Disponueshmëria

8

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pëlhura me përmbajtje të lartë pambuku dhe elastan për rehati maksimale. Pëlhura Lycra Single Jersey ofron një ndjesi të butë dhe përshtatje të shkëlqyer.

Disponueshëm në madhësi të ndryshme nga M deri në XXL për të përshtatur nevojat e çdo burri. Modeli i të brendshmeve është i bardhë, një ngjyrë klasike dhe e pastër që përshtatet lehtë me çdo stil.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme: L, M, XL, XXL
  • Përmbajtje e pëlhurës: 92% Pambuk, 8% Elastan
  • Lloji i pëlhurës: Lycra Single Jersey
  • Ngjyra: e bardhë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë