Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, me printim digjital

Numri i produktit: HPG-200299613.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë një kombinim të rehatshëm të pambukut dhe elastanit.

Me një dizajn modern dhe printim digjital, ato sjellin një stil të veçantë që përshtatet me preferencat e meshkujve të sotëm.

Materiali i përbërë nga 92% pambuk dhe 8% elastan siguron një ndjesi të butë dhe elastike, duke u bërë zgjedhja ideale për çdo mashkull që kërkon komoditet dhe stil në të njëjtën kohë.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi në dispozicion: M, L, XL
  • Ngjyra: Me ngjyra
  • Përmbajtja e materialit: 92% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i materialit: 40/1 Lycra Single Jersey
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Shumëngjyrëshe