Blej tani

status:

Maicë me V-qafë për meshkuj Erdem, e zezë

Numri i produktit: HPG-200298430.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

15 60

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë me V-qafë nga Erdem İç Giyim është e disponueshme në ngjyrat e zeza dhe të bardha.

Ka një gamë të madhësive nga S deri në XXL për të përshtatur nevojat e ndryshme të trupit.

Materiali i përdorur për prodhimin e kësaj maice është 100% pambuk, i cili ofron komoditet dhe qëndrueshmëri.

  • Ngjyra: E zezë
  • Madhësitë e disponueshme: S, M, L, XL, XXL
  • Materiali: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: Rrip
  • Maicë e përshtatshme për meshkuj
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë