Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200297383.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

7 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet e femrave nga Erdem janë të bëra nga pambuku i pastër për komoditet maksimal.

Disponohen në një gamë të gjerë madhësish nga S deri në 3XL për të përshtatur nevojat e çdo gruaje.

Me një dizajn të thjeshtë dhe ngjyrë të bardhë, ato janë zgjedhja ideale për përdorim të përditshëm.

  • Materiali: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: single jersey
  • Vetëm në ngjyrë të bardhë
  • Madhësi të disponueshme nga S deri në 3XL
  • Marka: Erdem İç Giyim
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë